לאחר שקיבלנו החלטה על שיפוץ ועיצוב מחדש של הבית התחלתי לחפש בעל מקצוע מתאים, חיפשתי מישהו שיהיה לא רק שיפוצניק אלא אחד שמבין בעיצוב.
קיבלתי המלצה על עמרם שיפוצים, התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע טוב וקבענו פגישה שבה סגרנו את כל הפרטים ואת לוח הזמנים.
כבר בפגישה עמרם הרשים לטובה ויחד איתי הם בנו תכנית עבודה לשביעות רצוני המלאה.
עמרם הפתיע אותי עם עבודה ברמת גימור כל כך גבוהה שלא היה לי שום דבר נוסף להעיר או לבקש כשסיים את השיפוץ.
העבודה כללה: ריצוף מחדש, שבירת קירות, בנייה מגבס, אינסטלציה צבע וטיח.
התוצאות היו מאוד מאוד יפות ובאמת שהבית קיבל צורה אחרת לגמרי – רמה מאוד גבוהה.
אני ממליצה עליו בחום, הוא ביצע אחד לאחד כל מה שסוכם איתם, רמת העבודה שלו גבוהה, העבודה שהוא עשה אצלי מעולה.

עינת , יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, צוות מקצועי עמדו בזמנים, עמרם עמד במחיר שסוכם – אומנם היה קצת יקר אבל אני חושב שעל איכות צריך לשלם.
הגעתי לעמרם לצורך עבודת צבע וגבס, חיפשתי בעלי-מקצוע בתחום הגבס וקיבלתי עליו חוות דעת טובות, הרמתי טלפון לעמרם בכדי לקבוע פגישה ולקבל הצעת מחיר.
לקריאת ההמלצה המלאה
עמרם היה זמין, הגיע בדיוק בשעה שקבענו, היה אדיב ונחמד, הציע רעיונות דקורטיביים לעבודות גבס וצבע, אהבתי את הקו הכללי שלו וביקשתי שייתן הצעת מחיר, ההצעה הייתה ברמת הסביר, פחות או יותר מה שתכננתי להשקיע וסגרתי איתו את העבודה.
עמרם היה זמין לעבודה, הגיע מהר ובזמן, ועשה את העבודה עד הסוף.
עמרם ביצע עבודות גבס מגוונות, הנמכות תיקרה, קרניזים עם תאורה נישות מגבס וכו’….
בסיום העבודה עמרם דאג לסדר ולנקות אחריו, לא היו כתמי צבע, הכל נעשה ברמה גבוהה, עמרם ווידא שאני מרוצה ולקח בדיוק את הסכום שסגרנו עליו – ממליץ בחום!

גיא, ספטמבר 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מעמרם בסיסי – בעל מקצוע אדיב, איכות עבודה ברמה, אדם נחמד שמקיים את ההבטחות שלו ועומד במילה שלו!
עמרם עשה אצלי שיפוץ כללי ויסודי ואת הכל הוא עשה פרפקט! עבודה פשוט מצוינת.
עמרם והצוות הגיעו מידי בוקר וקידמו את העבודה בכל המרץ, את העבודה כולה הם סיימו על-פי לוח זמנים שנקבע מראש.
המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום למרות שהיו כמה שינויים ותוספות קטנות שביקשנו במהלך העבודה בנוסף על התכנית המקורית. היה פשוט תענוג לעבוד מולו וכמובן שאנחנו ממליצים עליו מכל הלב.

שקד, ינואר 2016

תכננו עבודת שיפוץ מאוד גדולה וחיפשנו בעל מקצוע מומלץ בתחום, לעמרם הגענו דרך המלצה מפה לאוזן, הוא הגיע לראות במה מדובר, ישבנו על התוכנית הקיימת ועמרם הוסיף הערות, טיפים לייעול ודאג להביא את החומרים הנדרשים. העבודה כללה שיפוץ נרחב בכל הבית: ריצוף, חיפוי קירות, תיקוני טיח וסדקים וצביעה של כל הבית כולל צביעה של דלתות הפנים בצבע שמן.
לצורך העבודה עמרם הביא צוות, שהיו מאוד עניינים, מקצועיים וחרוצים. עמרם דאג שסביבת העבודה תישאר נקייה ומסודרת (כמובן בגבול ההיגיון במהלך שיפוץ) בסוף כל יום עבודה.
אכן לא טעינו בהרגשה הראשונית – זכינו בעבודה ברמה הגבוהה ביותר ומכל הלב, עמידה בלוח זמנים ובכל הבטחה שניתנה לנו. עמרם וצוות העובדים מאד אמינים ונחמדים, רמת גימורים גבוהה והתחשבות בצרכי הלקוח. כל מה שהייתי מצפה מקבלן קיבלנו ואף הרבה יותר, זכינו להכיר אנשים מקסימים.
לא הוספנו שקל ולא נדרשנו לשלם אגורה מעל למה שסוכם, עמרם עבר איתנו בסוף השיפוץ על הכל להראות לנו מה נעשה ולוודא שאנחנו מרוצים. השיפוץ הזה עבר בנעימים, לא האמנתי שזה יהיה כל כך פשוט, ממליץ בחום.

ליביו, מרץ 2015

אני מאוד מרוצה מעמרם, מדובר בבעל-מקצוע רציני, עמד בלוח הזמנים, היה נחמד ואדיב ועשה עבודה כמו שצריך – ממליצה בחום!
הגעתי לעמרם דרך המלצה, הרמתי אליו טלפון וקבענו להיפגש. בעצם חיפשתי מישהו שיעשה לי תיקון לקיר בטון אחרי חציבה להתקנת מזגן. המחיר שהציע על העבודה היה הוגן בעיניי וסגרנו תאריך לתחילת העבודה.
עמרם הגיע אלי ביום שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, הוא עבד באופן מקצועי ובסיום העבודה הקיר נראה חלק, עבודה ממש מוצלחת.
עמרם עמד בלוח הזמנים, בסיום העבודה הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ולקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו בפגישתנו הראשונה. מכיוון שהייתי מאוד מרוצה ממנו אני איעזר בו בשמחה גם בעתיד כאשר אצטרך עזרה של בעל מקצוע בתחום השיפוצים – אני שבעת רצון!
יעל.

יעל, מאי 2015

עמרם בעל מקצוע מעולה, הוא עשה אצלנו עבודה טובה ובמחיר הוגן, מומלץ למי שמחפש בעל-מקצוע אמין והגון!
חיפשתי בעל-מקצוע שיבצע אצלנו בבית צביעה מחודשת של קירות הבית החיצוניים, שינוי חזית הבית.
הגעתי לעמרם דרך המלצות מפה לאוזן, ובדקתי בנוסף אליו עוד כמה בעלי-מקצוע נוספים. עמרם הגיע לתת הצעת מחיר ולראות את הבית, הוא דיבר לעניין, רואים שיש לו ידע נרחב בתחום השיפוצים, הוא תיאר לי את אופן העבודה, הצעת המחיר הייתה ממש הוגנת והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
מדובר בשטח של 170 מ”ר, עמרם הביא איתו לימי עבודה צוות מקצועי, אין ספק שהוא יודע לעשות עבודה – הוא בקיא בעבודות מהסוג הזה ועשה את השליכט ברמה מאוד גבוהה, היינו מאוד מרוצים מהתוצאה, הקירות נראים נהדר.
באופן כללי, העבודה מול עמרם הייתה מאוד נוחה, הוא מאוד ישיר, מאוד ישר, מה שאמר קרה, וכמובן שגם סמכתי עליו לגמרי. העבודה עצמה מעולה, הבית נראה נהדר ואנחנו בהחלט מרוצים מהתוצאה. עמרם עמד בלוח הזמנים, נתן עבודה איכותית ולכן אנחנו ממליצים בחום!
חומי.

חומי, יוני 2016

אני מאוד מרוצה מעמרם, ההתנהלות שלו הייתה למופת, עמידה בלוח זמנים, הקפיד להגיע מוקדם בבוקר, עבד קשה ומכל הלב, גם אם היו תוספות הוא לא היה גרידי, מדובר בבן-אדם נוח ובבעל מקצוע קפדן – אנחנו ממליצים מכל הלב!
מדובר בדירה שקניתי לבת שלי שתכננתי מראש לשפץ אותה מהמסד ועד הטפחות. חיפשנו שיפוצניק שידע לבצע את כל העבודות שאנחנו צריכים, בכדי שלא נצטרך להתעסק עם עוד מישהו במקביל – רצינו לחסוך את כאב הראש הזה. קיבלנו המלצה חמה על עמרם ובמקביל בדקנו עוד בעלי מקצוע – מבין כל הצעות המחיר ובעלי המקצוע שהגיעו אלינו לתת הצעת מחיר ולראות במה מדובר עמרם היה הרציני והמאורגן מכולם והותיר עלינו את הרושם החיובי ביותר (כבר בפגישת הצעת המחיר הוא ייעץ לנו כל מיני עצות מוצלחות ודיבר לעניין).
בימי השיפוץ עצמם, הוא תמיד הגיע בזמן עם צוות של פועלים ונתן עבודה מכל הלב. השיפוץ שבוצע היה כללי ולכן נעשו עבודות של הריסה ובנייה – שבירת קירות, עבודות גבס, צביעה פנימית של הקירות ותקרות, כולל תיקוני שפכטל וטיח שונים, שפכטל אמריקאי, ועוד כהנה וכהנה גירסאות. את כל החומרים וכלי העבודה הם הביאו איתם והצוות היה מאוד חרוץ ומקצועי, הם עשו עבודה יסודית ויפה יש לציין, עמרם היה מאוד קשוב לדבריי ובקשותיי והיה זמין בכל עת לתת מענה על כל עניין שעלה או ביקשתי. לאורך כל ימי השיפוץ בהם הם עבדו, עמרם הסביר לנו מה הוא עושה – הראה לנו את הפעולות הנעשות וכל הערה שהייתה התקבלה ברוגע ונכונות להגיע לשביעות רצון.
מבחינת שירות, עמרם נחמד וישר, איש מעשה, הוא עמד במחיר שסיכמנו איתו בתחילת השיפוץ, לא היו בעיות סביב הנושא, הוא עמד בזמנים ודאג לפנות את כל הפסולת שנוצרה ולהשאיר אחריו את הבית נקי יחסית. אני ממליץ עליו מכל הלב!

דורון, פברואר 2015

נהניתי מאוד מהעבודה של עמרם, הוא פועל במקצועיות ובחריצות ראויים לשבח, עמרם לא חוסך מאמץ או טרחה – כל מה שבקשתי ממנו בוצע, יחסי העבודה מולו היו מעולים וכמובן אני ממליץ עליו בחום!
הגעתי לעמרם בסיסי, דרך המלצות מפה לאוזן והבחירה בו לשיפוץ הייתה הבחירה הכי טובה ומוצלחת שיכולתי לקבל.
מדובר בעבודת שיפוץ כללי ויסודי של כל הבית שלנו (פנטהאוז) – הקמת תשתיות, תיקונים שונים ובקיצור תכנן את כל הבית מחדש מהמסד ועד הטפחות, ואת הכל הוא עשה פרפקט! עבודה פשוט מצוינת.
העבודה כללה: החלפת צנרת אינסטלציה, שיפוץ חדש של חדרי השירותים והאמבטיות כולל החלפת כלים סניטריים, קרמיקה וחיפוי קירות, מעבר לכך הוא ריצף לנו מחדש את הסלון, עשה עבודת פרקט ביתר החדרים, העביר נקודות חשמל, ערך צביעה יסודית לפנים הבית וביצע איטום של גג הרעפים.
במהלך ימי העבודה, עמרם התגלה לי כאדם אחראי מאוד, מדייק בזמנים, איש נעים שיחה ואדיב. העבודה שלו יפה מאוד ומוקפדת, כל דבר עשוי כמו שצריך, הוא עמד בכל פרט ופרט שסוכם איתו, זמן זה זמן מחיר זה מחיר ועבודה זה עבודה, נענה בסבלנות ובאדיבות לכל בקשה ושאלה, עדכן בכל פרט ושינוי, עבד מולי בשקיפות מלאה ולא החסיר ממני אפילו פרט אחד קטן – היה פשוט תענוג לעבוד איתו.
המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום, מבחינת לוחות הזמנים, עמרם אפילו הקדים את מסגרת הזמן שהוגדרה מראש (תוך חודש למרות שזה היה בתקופת החגים – משהו שלא יאמן) – אני מאוד שבע רצון וממליץ עליו בחום!
קובי.

קובי, פברואר 2014

עמרם הוא אחד השיפוצניקים הכי בטוחים מבחינת אמינות – ניתן לסמוך עליו במאה אחוז!
הגענו לעמרם דרך המלצות מפה לאוזן, וכך החלטנו ליצור איתו קשר – שוחחתי איתו בטלפון והסברתי לו שמדובר בעבודת שיפוצים כללית אצלנו בבית וקבענו להיפגש איתו. עמרם הגיע בזמן שקבענו, במהלך הפגישה עברנו על הבית והנקודות שהעליתי, הסברתי לו מה אני רוצה והוא נתן לי רעיונות שונים, מדובר בשיפוץ כללי של הבית, עבודה דיי גדולה. הייתה לי תחושה טובה לגביו, הוא היה מאוד מקצועי, דיבר לעניין, הראה בקיאות בחומר ונתן מענה לבקשות שלי. את כל השיפוץ עמרם לקח על עצמו, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה והחלטתי שזה הצעד הנכון לסגור איתו את העבודה.
לגבי השיפוץ עצמו, עמרם עשה עבודת שיפוץ כללית כולל הכל, צביעה, עבודת הריסה ובנייה, גבס, אינסטלציה חשמל וכו’…
במהלך ימי השיפוץ עמרם התנהל באופן אחראי, הגיע בזמן, העבודה נעשתה כפי שתיאמנו, נעשתה עבודה מדויקת ואיכותית והתוצאה הייתה לשביעות רצוני.
מבחינת המחיר – עמרם לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם ומבחינת לוח הזמנים העבודה נערכה עפ”י הלו”ז שתכננו מראש. הייתי מרוצה מההתנהלות ומהשיפוץ עצמו, הבית נראה מדהים ואני ממליץ עליו בחום.
אברי טבעון.

אברי טבעון, נובמבר 2014

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן